Ga naar de inhoud
Luckyboom Casino Logo
Luckyboom

Alles wat Luckyboom te bieden heeft

Van 7.600+ spellen tot 24/7 livechat: dit overzicht zet elk onderdeel van ons aanbod op een rij, inclusief de 375% tot €4.000 + 650 free spins welkomstbonus en de voorwaarden die daarbij horen.

Claim 375% tot €4.000 + 650 FS
Luckyboom

Ons volledige aanbod in één oogopslag

Bij Online Casino Luckyboom combineren we een welkomstpakket van 375% tot €4.000 + 650 free spins met 7.600+ spellen, meerdere stortingsmethoden en 24/7 support via livechat en e-mail. Hieronder zetten we de kernonderdelen met hun belangrijkste voorwaarden op een rij.

OnderdeelBelangrijkste gegevens
Welkomstbonus375% tot €4.000 + 650 free spins over de eerste 4 stortingen, vanaf €20
InzetvereisteCasino bonussen 40x, live bonus 15x
Spelaanbod7.600+ spellen via o.a. Pragmatic Play, Play'n Go en Hacksaw Gaming
BetaalmethodenVisa, Mastercard, Bank transfer, Bitcoin, Ethereum, Tether
Minimale storting€20
UitbetalingBeoordeling binnen 2 dagen, minimaal €40, max €5.000 per transactie (Visa/Mastercard)
SupportLivechat en e-mail, 24/7 bereikbaar

Deze cijfers laten zien dat elk onderdeel van ons platform met concrete voorwaarden is onderbouwd, van de bonuswaarde tot de uitbetalingslimieten.

Bonussen, spellen, betalingen en support samengevat

Onze welkomstbonus loopt op tot 375% over de eerste 4 stortingen, met 650 free spins die in porties van 50 per dag worden bijgeschreven. Casinobonussen kennen een inzetvereiste van 40x en moeten binnen 7 dagen worden omgezet, free spins binnen 3 dagen. We hanteren daarbij een maximale inzet van €5 per spin of ronde zolang de bonus nog niet is afgerond, en winst uit een bonusstorting is gemaximeerd op 10x het bonusbedrag.

Spellen en providers

In het casinogedeelte staan 7.600+ spellen van providers als Pragmatic Play, Playson, PGsoft en BGaming, aangevuld met 840+ live tafels en game shows. De inzet van onze roulettetafels maakt hier onderdeel van uit, naast blackjack, baccarat en game shows.

Betalingen en limieten

Voor stortingen en uitbetalingen werken we met Visa, Mastercard, bankoverschrijving, Bitcoin, Ethereum en Tether. De minimale storting is €20, terwijl Visa en Mastercard per transactie zijn beperkt tot €500 storting en €5.000 uitbetaling. Uitbetalingsverzoeken worden binnen 2 dagen beoordeeld, met een minimum van €40. Onze support staat via livechat en e-mail 24/7 klaar voor vragen over elk van deze onderdelen.

Wat dit overzicht concreet betekent voor spelers

Elk onderdeel van ons aanbod is gekoppeld aan duidelijke voorwaarden. Hieronder de belangrijkste punten die we hierboven hebben toegelicht, kort samengevat:

  • Welkomstbonus: 375% tot €4.000 + 650 free spins over 4 stortingen vanaf €20, met 40x inzetvereiste
  • Spelaanbod: 7.600+ spellen en 840+ live tafels, te verkennen via het casino-overzicht
  • Storten: minimale storting van €20, zie de bedragen per methode
  • Uitbetalen: beoordeling binnen 2 dagen, minimum €40, max €5.000 per Visa/Mastercard-transactie
  • Verificatie: KYC vóór uitbetaling met foto-ID, selfie met ID en een bankafschrift of rekening, zie de verificatiestappen
  • Support: livechat en e-mail, 24/7 beschikbaar
  • Mobiel spelen: volledig casino en sportsbook in de mobiele browser, te installeren via onze webapp

Samen vormen deze punten de basis van wat we als Luckyboom aanbieden: een helder bonuspakket, een breed spelaanbod en voorspelbare uitbetalingsvoorwaarden.

Veelgestelde vragen over ons aanbod

Wat is de welkomstbonus bij Luckyboom?

We bieden 375% tot €4.000 + 650 free spins over de eerste 4 stortingen, vanaf €20 per storting. De inzetvereiste voor casinobonussen is 40x en moet binnen 7 dagen worden voltooid.

Hoeveel spellen heeft Luckyboom?

We bieden 7.600+ spellen, waaronder slots, jackpotslots en 840+ live tafels en game shows van providers als Pragmatic Play, Playson en Hacksaw Gaming.

Welke betaalmethoden accepteert Luckyboom?

We accepteren Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, bankoverschrijving, Bitcoin, Ethereum en Tether. De minimale storting bedraagt €20.

Hoe lang duurt een uitbetaling bij Luckyboom?

Uitbetalingsverzoeken worden binnen 2 dagen beoordeeld. De minimale uitbetaling is €40, en via Visa of Mastercard kunnen we tot €5.000 per transactie uitbetalen.

Is er een limiet op storten via Visa of Mastercard?

Ja, per Visa- of Mastercard-transactie geldt een maximum van €500 storting, terwijl uitbetalingen via dezelfde methoden tot €5.000 per transactie mogelijk zijn.

Hoe bereik ik de klantenservice van Luckyboom?

Onze support is 24/7 bereikbaar via livechat en e-mail, voor vragen over bonussen, storten, uitbetalen en verificatie.

Welke documenten zijn nodig om bij Luckyboom uit te betalen?

Voorafgaand aan een uitbetaling vragen we om verificatie met een foto-ID, een selfie met dat ID en een bankafschrift of rekening.

5 min lezen · Bijgewerkt 13 okt 2026